درباره ما

به اندیشان

به‌اندیشان یک جریان زنده و پویا در روانشناسی امروز و سلامت روان است که به توانایی زیستن با شور و شوق می‌اندیشد. به‌اندیشان گروهی از روانشناسان مشهور، دانشگاهیان، روانپزشکان و نویسندگان را گرد هم آورده تا با هم در فضایی صمیمی و علمی بهتر به زندگی بیندیشیم.

یکی از اهداف مهم ما کمک به گسترش دانش روانشناختی، هم در حوزه عمومی و هم تخصصی در جامعه است. افزایش مهارت‌های زندگی در سنین مختلف تحول انسان، به او در تاب‌آوری برای مقابله با فراز و نشیب‌های طول حیات کمک خواهد کرد و نیز کیفیت زندگی را بهبود خواهد بخشید.

هدف مهم دیگر ما، معرفی روانشناسان و روان‌درمانگران حرفه‌ای و مجرب و ایجاد امکان دسترسی به آنها به روش‌های حضوری و آنلاین است، همچنین می‌توانید کلینیک‌ها، انجمن‌ها و امکانات درمانی متناسب با مشکلاتتان را نیز بیابید و با آنها ارتباط پیدا کنید.

آموزش دانشجویان و درمانگران حوزه سلامت روان نیز هدف دیگری است که از طریق معرفی و اطلاع‌رسانی کارگاه‌ها و مراکز معتبر آموزشی دنبال می‌کنیم.

ما هر لحظه مشتاقانه منتظر نظراتتان هستیم و از آنها بازخورد می‌گیریم که در هرچه بهتر شدن ارائه خدمات به شما که ما را دنبال می‌کنید، مفید خواهد بود و خودمان را به شما نزدیکتر احساس خواهیم کرد.